fbpx
gaming

Všetko čo zatiaľ vieme o hre Cyberpunk 2077

Info ohľadom hry Cyberpunk 2077 nám vývojári dávajú od poslednej E3 pomerne často. Čoho je svedkom aj nový trailer a niekoľkominútový gameplay.

Info ohľadom hry Cyberpunk 2077 nám vývojári dávajú od poslednej E3 pomerne často. Čoho je svedkom aj nový trailer a niekoľkominútový gameplay.

Všetko čo pre teba môžeme teraz urobiť, je zopakovať a nejakým spôsobom zhrnúť dôležité informácie ktoré sa týkajú tejto hry.

Od poslednej E3 vieme uplynul už dlhý čas a my napríklad vieme – v akej fázy vývoja sa táto hra nachádza, čo momentálne vývojári uprednostňujú a kto na tejto hre všetko pracuje. Zatiaľ ale stále nepoznáme dátum vydania a dúfame, že sa to na tohtoročnej E3 dozvieme.

CD Projekt hovorili, že tohtoročná E3 bude pre nich tá najdôležitejšia akcia v ich celkovej histórii herného priemyslu. Poďme sa spolu pozrieť na podrobnejšie detaily.

 • Demo z E3 2018 bolo ešte viac “earlier” ako alpha, aspoň poďla slov CEO spoločnosti CD Projekt, Adama Kicińskeho. On sám navrhoval aby s tým štúdio viac počkalo. Ale my sme už vedeli, že Cyberpunk 2077 a daľšia RPG hra od CD Projekt by mali vyjsť v roku 2021.

Ak ale štúdio vedelo, že to bol správny čas na odhalenie gameplayu, tak rok 2020 by bol možno aj reálny. Na druhú stranu vývojári v jednom z najnovších videí povedali, že vývoj hry Cyberpunk 2077 je ešte na dlhší čas, čo by ale mohlo znamenať, že jej možno dočkáme tento rok, no skôr k jeho konci.

 • Cyberpunk 2077 si na E3 2019 nezahráme. Budeme mať možnosť si ho pozrieť, no zahrať vôbec. Taktiež vieme, že nám ukážu aj nové demo ktoré sa bude dosť líšiť od toho posledného.

 

 • Štúdio Digital Scapes so zameraním na Multiplayer sa pripojilo k vývoji, čo trocha nechápeme, pretože CD Projekt jasne povedal, že sa nedočkáme žiadneho multiplayerového módu, či už PvP alebo Coop.

K vývoji sa v Marci tohto roku taktiež pripojil aj Konrad Tomaszkiewicz kreatívny riaditeľ hry Zaklínač 3, po tom ako tento post opustil Sebastian Stepien ktorý odišiel do spoločnosti Blizzard.

 • V tejto dobe na hre pracuje až 400 ľudí. 

 • Hra bude obsahovať photo mode. Alebo aspoň CD Projekt ho plánuje mať . Taktiež vieme, že jednotlivé prvky HUD sa budú dať vypnúť. Pre nadšencov ingame screenshotov môžu byť tieto novinky viac ako prijateľné.

 

 • V hre budeš mať možnosť misiu viacerými možnosťami rovnako ako vo Zaklínačovi.

 

 • Väčšina budov ti ponúkne možnosť ich preskúmať. Podľa slov vývojára “každé poschodie v budove vám ponúkne novú aktivitu”.

 

 • Príbeh bude rovnako dôležitý ako akcia. “Budete mať možnosť sa vžiť do cyberpunk sveta a využívať rôzne high-tech zbrane v boji, samozrejme, ale čaká na vás aj skvelý príbeh,” Povedal autor príbeho Stanislaw Swiecicki. “Chceme sa ľudí pýtať kým chcú byť vo svete, v ktorom sú ľudia veľmi blízko spojení s technológiou.”

 

 • Optimalizácia je jedna z najväčších priorít štúdia CD Projekt povedal hlavný animátor Maciej Pietras.

 

 • Módovanie hry zatiaľ neplánujú, ale CD Projekt podľa ich slov veľmi rád podporil komunitu moderov v budúcnosti.

 

 • Záverečná časť vývoja by mala byť pre zamestnancov Cyberpunku 2077 lepšia ako časť Zaklínača pri spustení, povedal CO CD Projektu Marcin Iwiński pri spomínaní na históriu štúdia kedy vydávali von Zaklínača. Kde zamestnanci požadovali viac humánne zaobchádzanie s rešpektom.

Viac sa s vami podelíme pri novinkách z E3.

Tagy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podobné články

Mohlo by ťa zaujímať
Close
Back to top button
Close
Close