fbpx
gaming

CSGO Danger Zone sa dočkal novej mapy a niekoľkých zmien

Nová mapa Sirocco prináša do Danger Zone úplne nový zážitok, ktorý nám ponúka okrem široko otvorených priestorov aj miesta kde využijeme svoje stealth skúsenosti. 

partner

Nová mapa Sirocco prináša do Danger Zone úplne nový zážitok, ktorý nám ponúka okrem široko otvorených priestorov aj miesta kde využijeme svoje stealth skúsenosti.

Okrem tejto novej mapy vývojari z CSGO pridali do tohto módu aj nové veci ako napríklad štartovací item, respawn, bump míny a podobne.

Predtým ako dopadneš, si vyberieš jeden z nasledujúcich itemov:

  • Exojump (Boty ktoré ti umožnia skákať vyššie a behať rýchlejšie)
  • Padák
  • Injekcia
  • Taser

Ak zomriete, nemusíte už smútiť, pretože do hry prichádza respawn systém. To znamená, že časom ak tvoj tím prežije dostaneš šancu na respawn.

Menej lootovania, viac zabíjania! Zbrane budú mať v sebe odteraz priamo náboje. Už nebudete viac unlucky pretože váš tablet už dokáže identifikovať na mape veľké boxy so zbraňou.

Ak nájdeš bump mínu, hoď ju na zem blízko nepriateľa a zaisti mu let s trocha nepríjemným dopadom. Ak chceš túto vec využiť pre seba, uisti sa, že máš padák.

V ďalšej aktualizácii do tohto módu príde aj štít ako ho poznáme z cs 1.6. Dočkáme sa aj ovládania svojho drona ktorý nám umožní získavať informácie o nepriateľoch alebo im ukradnúť ich loot.

Comments

comments

Tagy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close

Detekovali sme AdBlock.

Ďakujeme, že si navštívil našu stránku, určite ťa niektorí z článkov zaujímal a preto ťa prosíme, aby si si vypol AdBlock a my by sme mohli tak naďalej písať podobné pecky. Díky moc!